דף בית > העמותה ופעילותה > קבוצות תמיכה
קבוצות תמיכה

בס"ד

 

קבוצת תמיכה

 

חברה יקרה!

כידוע לך, חיים עם מחלה כרונית יוצרים אתגרים רבים, לא רק בתחום הבריאותי, אלא גם בתחום הנפשי והחברתי. בתהליך ההתמודדות עם המחלה והשלכותיה חולים יכולים להיעזר בתמיכה של חולים אחרים, שמבינים מה עובר עליהם, שכן גם הם עצמם חוו את אותם קשיים ואתגרים.

 

למטרה זו הוקמה קבוצת התמיכה לחולים. המטרה של קבוצת התמיכה היא לתת תמיכה רגשית ונפשית לחולי ילד"ר. החולות נפגשות פעם בחודש ובאווירה חמה, נינוחה ותומכת הן יכולות לחלוק את חוויותיהן המשותפות ולתמוך, לחזק ולעודד אחת את השנייה. בנוסף, יכולות חולות חדשות ללמוד מהניסיון של הותיקות. מצאנו שבעזרת קבוצת התמיכה חולות לומדות לא רק להתמודד טוב יותר עם מחלתן, אלא גם כן לפעמים לצמוח לאפיקים חדישים ולמצוא את הנקודות הטובות שבמחלה.

 

קבוצת התמיכה נפגשת בערך פעם בחודש במרכז הארץ ולאחרונה גם בצפון הארץ, וזוכה בהנחיה מקצועית ע"י דבורה קורן, מנכ"ל עמותת "תשקופת", תרפיסטית בעלת ניסיון רב בתחום ההתמודדות עם מחלות קשות, וכמו כן ע"י מנחות נוספות.

 

קבוצת התמיכה היא שירות שניתן ע"י העמותה ללא תשלום, והיא מיועדת לחברות העמותה בלבד.

זה המקום להזכיר כי העמותה נותנת מגוון של שירותים לחברי העמותה בתחומים שונים מלבד קבוצת התמיכה, והיא מנוהלת ע"י מתנדבות בלבד ללא כוונת רווח.

 

 

לפרטים ולסידור הגעתכן נא להיות בקשר עם:

אנדי ברג טל': 02-9993512

         דוא"ל: ajberg@gmail.com

 

אנחנו מאחלים לך המון בריאות ומקווים שתגיעי לפגישה הבאה.

 

 

חברי  ועד 

העמותה הישראלית ליתר לחץ דם ריאתי.

אנו שמחים להודיע שקבוצת תמיכה תתקיים ביום ראשון כ"ג אדר א' תשע"ד 23.2.14 בשעה 19:15 בביתה של אשרת צמח רחוב מנחם בגין 62 בית דגן.


בפגישה זו נעסוק באינטימיות ומיניות במצבי חולי.


המנחה לאירוע תהיה המרצה הידועה טלי רוזנבאום מטפלת זוגית ומטפלת מינית מוסמכת. 

להזמנה ופרטים נוספים הקישו כאן
להרשמה  פנו לנציג העמותה בטלפון 1800-74-75-74 או צרו קשר דרך אתר העמותה.

תרמו לעמותה צפו בסרטון תדמית הצטרפו לעמותה