דף בית > ������������ ������������ > יעוץ בהתמודדות מול קופת החולים
יעוץ בהתמודדות מול קופת החולים

ניתן לקבל את עזרת העמותה בהתמודדות מול קופות החולים. חולים רבים קיבלו יעוץ וגם עזרה ממשית של העמותה שנלחמה בדרכים רבות ומוצלחות בשביל החולים , וברוך ה' זכו וקיבלו את

זכויותיהם. ניתן לפנות לאריה קופרמן מנכ"ל העמותה - 054-6923909 או ליצור איתנו קשר.

 


בטוח רפואי משלים של קופות החולים

 

חולה שמבוטח בקופת חולים בבטוח משלים עדיף זהב וכדו', ומבוטח בביטוח סעודי, באם הוא זקוק  להשגחה או מוגבל ברחיצה ולבישה וכו' כמוזכר לעיל, הוא זכאי לקבל מהביטוח הסיעודי עזרה כספית גבוהה לפי תנאי הבטוח. לפרטים נוספים יש לפנות למנהל הסניף בקופת החולים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



חשוב מאד!!!   - 
תקרת הנחה בקופת חולים.

 

חולים כרונים המקבלים תרופה באופן קבוע, רשאים להגיש בקשה לקופת החולים על מנת לא לשלם עבור התרופות יותר מהתקרה שנקבעה בחוק, הנעה באזור 250 ₪ לחדש. לאחר האשור מהקופה,יש להזכיר זאת לרוקח כאשר קונים כל תרופה שהיא, בבית המרקחת. כל התרופות אשר נכללות בסל הבריאות והחולה זקוק להם נכנסות לתקרה זאת, אך לא תרופות שאינם כלולות בסל.

[חולים שהגיעו לגיל פרישה מקבלי הבטחת הכנסה זכאים לשלם חצי מתקרה זאת!!
חדש: חולים מקופת חולים מאוחדת בלבד שיש להם 75% נכות רפואית ומעלה , זכאים גם הם לחצי מהתקרה האמורה!!  ]

חדש: חולים מקופת חולים מכבי שיש להם אחוזי נכות רפואית גבוהים , זכאים לקבל החזר גבוה עבור התרופות שלהם  וזכאים להחזר רטרואקטיבית!  באם הם שילמו בעבר עבור התרופות שלהם!!

כל חולי יתר לחץ דם ריאתי כלולים בתקרת הנחה זו. לאחרונה העמותה הכניסה את מחלת יתר לחץ דם ריאתי לרשימת קטנה של מחלות כרוניות שמזכה באופן אוטומטי את החולים בה בהנחה האמורה. חולה שנתקל באיזו שהיא בעיה בנושא מוזמן ליצור איתנו קשר מיידי.

 

חולים חדשים חייבים לשלם באופן יחסי לתקופה של הרבעון בה הם השתמשו בתרופות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



מגיעים אליך הביתה

 

קופות החולים מחויבות להגיע אליך הביתה לנתינת עזרה רפואית כגון בדיקות דם עזרה בזריקות וכו'  לחולים שקשה להם להגיע לקופה בכוחות עצמם עקב מצב בריאותם. כמו כן ניתן לעיתים גם לקבל פיזיוטרפיה בבית מקופות החולים.  

 

תרמו לעמותה צפו בסרטון תדמית הצטרפו לעמותה