דף בית > העמותה ופעילותה >
חדשות

חג עצמאות שמח!ברצוננו לאחל לכם, חברים יקרים - חג עצמאות שמח. יהי רצון שתזכו תמיד לחיות בבריאות עם התחדשות תקווה שמחה אהבה אחווה והרבה אור!!!

חברי ועד העמותה


מרוץ לילה קריית גת למען חולי יל"ד ריאתי והרצאה רפואית +ארוחת ערב

ב2.6.16 יתקיים מרוץ לילה למען העלאת מודעות ליל"ד ריאתי יחד עם ארוחה במסעדה והרצאה רפואית מד"ר אביטל אבריאל. לפרטים נוספים


עזרו לנו לעזור לחולי יל"ד ריאתי

בימים אלו יוצאת העמותה במיזם גיוס תרומות לחולים המתקשים ברכישת התרופות ליל"ד ריאתי שמצילות את חייהם. בואו והיו שותפים איתנו - בתרומה או בשיתוף הקמפיין עם תורמים נדיבי לב. לחצו כאן לקמפיין או לחצו כאן לתרומות.


קו תמיכה לחולים 1-800-74-75-74

אנו מזכירים לכם על קו התמיכה לחולים שמספרו 1800-74-75-74.

קו זה מיועד לתמיכה ועזרה לחברי העמותה בכל דבר שהם זקוקים לו, שיחות על כל נושא שהם מעוניינים לדבר עליו, עזרה ומידע בכל הקשור לתרופות וכו'.

השיחה חינם!!

הינכם מוזמנים להיות בקשר!

 

 


תרופה חדשה ליתר לחץ דם ריאתי אושרה ע"י ה- FDA

אנו שמחים לבשר שתרופה חדשה אושרה לטיפול ביתר לחץ דם ריאתי. שם התרופה אופטרווי (סלקסיפג) תרופה זו היה מקבוצת הפרוסטציקלינים [כמו הפלולן, רמודולין וונטויס] אך היא ניתנת בכדורים! אנו תקווה שתהליך הרישום בארץ ייעשה במהירות האפשרית.


מרכז רפואי חדש נפתח בדרום הארץ

אנו שמחים לבשר לכם שבדרום הארץ נפתח מרכז רפואי חדש ליתר לחץ דם ריאתי בראשותה של ד"ר אביטל אבריאל. ד"ר אבריאל פתחה את המרפאה ליתר לחץ דם ריאתי בבית חולים סורוקה בבאר שבע, ושם היא גם מבצעת צנתור ימני לחולים. אנו ממליצים לכל החולים באזור לפנות למרפאה זו, ולקבל את מיטב הטיפול מאחת המומחיות הגדולות בארץ, קרוב לבית. 

לפרטים נוספים פנו לעמותה בטלפון  1800-74-75-74 או ישירות למרפאה בטלפון 08-6400729 או לטליה -אחות אחראית 08-6400807.


סרט מדהים ומרגש על אירוע הFLASH MOB

סרט מדהים ומרגש על אירוע הFLASH MOB שנערך לרגל יום המודעות הבינלאומי ליתר לחץ דם ריאתי שנערך בקניון ויצמן סיטי תל אביב. 


תרמו לעמותה צפו בסרטון תדמית הצטרפו לעמותה